Noorte arengu fondi stipendiumikonkurss

rotary_PM_142x191_stipendium_2018

Stipendium määratakse noortele, kellel on soov ja tahe omandada teadmisi, oskusi ja väärtusi, mis loovad täiendavaid eeldusi isiksuse arenguks,  kel on soov õppida edasi Eestis või välismaal. Stipendiumi võib taotleda muusikariistade, heli- ja audiotehnika soetamiseks, kontsertreisidest, koolitustest, spordivõistlustest, olümpiaadidest, näitustest jne.  osavõtuks ja muu teadusliku, loomingulise või sportliku tegevuse arendamiseks.
Stipendiumi võivad taotleda noored ise või oma andekatele õpilastele nende vanemad, õpetajad huvijuhid, treenerid, huvikoolide ja ringide juhid jne.
Stipendiumi saab taotleda üks kord aastas. Stipendiumifondi suurus on käesoleval aastal 5000 eurot.
 Taotlused tuleb esitada elektroonselt Tartu Hansa Rotary Klubi veebilehe kaudu kuni  30.03.2018.