Stipendiaadid

Noorte arengu fondi stipendiumid 2017

Karl Marti Toots Teadustöö edandamiseks
Anette Nurja Lauluvõistluse kulude katteks
Margit Kalk Mitmevõistluse rahvusvahelistel võistlustel osalemiseks
Diana Lanevskaja Proffessionaalse balletti kursustel osalemiseks Itaalias
Herman Pedmanson Maleharrastuse toetuseks
Andra Palla Võistluskulude katteks MM-l rühmvõimlemises
Leena Kattel Kaasaegse aerupaari soetamiseks
Martina Heimo Võistlustantsu väsisvõistluste kulude katteks
Rasmus Lang Võistlustantsu väsisvõistluste kulude katteks
Liisa – Lotta Tannik Sulgpalli võistlustest osavõtuks
Laurits Martin Muru Muusikafestivalil osalemiseks Zürichis (saksofon)
Eerik Haamer Rahvusvahelistel võistlustel osalemiseks (teivashüpe)
Leonid Zinatullin Füüsikateadmiste ja katsetuste kulude katteks
Piibe Kirke Aljas U18 M-il osalemiseks (jooksudistantsid)
Sandra- Merys Tasa Horvaatias toimuvate karateevõistluste kuludeks
Joanna Kurvits Tšello varustuse parandamiseks
Lotta Peedimaa Saalihoki varustuse ja treeningkulude katteks
Katriin Sild Ratsutamisvõistluste kulude katteks
Laura-Liis Valdmaa Ujumistreeningute ja -võistluskuludeks
KOKKU 7500 e

Noorte arengu fondi stipendiumid 2016

  • Karl Aaron Adson     Jääpurjetamise varustuse soetamiseks
  • Kristiina Elisa Adson  Esikromaani „Tulemõõk“ väljaandmiseks
  • Mona Rebeka Adson    Iluvõimlemise vahendid
  • Martina Heimo    Ettevalmistuseks maailma meistrivõistlusteks Ladina-Ameerika tantsudes
  • Emily Hõim     Ettevalmistuseks ja osalemiseks juunioride maailmameistrivõistlustel vibulaskespordis
  • Jaak-Heinrich Jagor     Ettevalmistuseks RIO olümpiamängudeks tõkkejooksus
  • Mette Mari Kaljas     Oboe soetamiseks
  • Kabriel Kirna     Osalemiseks judo treeninglaagrites ja võistlustel
  • Kaur Kivila       Jalgpallivarustuse soetamiseks
  • Silver Kontus     Digitaalmaalide loomiseks riistvara uuendamiseks
  • Jaagup Kuusemaa    Osalemiseks Erlbachi kitarrifestivalil Saksamaal
  • Lembi Laine Kuusemaa     Viiulipoogna soetamiseks
  • Pärt Laas     osalemiseks Euroopa juunioride karikaetappidel ja treeninglaagrites judos
  • Mae Lang    osalemiseks üliõpilaste maailmameistrivõistlustel jalgrattaspordis Filipiinidel
  • Rasmus Lang     ettevalmistuseks maailma meistrivõistlusteks Ladina-Ameerika tantsudes
  • Tiit Matvejev     Osalemiseks välisvõistlustel ja välislaagrites ujumises
  • Albert Pedmanson    Ettevalmituseks ja osalemiseks rahvusvahelistel malevõistlustel
  • Lisanna Unt    Õpinguteks ja loometöö tegemiseks peegelkaamera soetamine
  • Grete Reimand     Rühmvõimlemise rühma Diamonds osalemiseks MK etappidel ja MM-il 2016
  • Ilona Aigro     Rühmvõimlemise rühma Rosett osalemiseks MK etappidel ja MM-il 2016

2016. aastal määrati stipendiumeid 8000 eurot.

NOORTE ARENGU FOND stipendiumid 2015

  • Priit Peterson  Õpinguteks H.Elleri nim Tartu Muusikakoolis
  • Elev-Ermo Kask  Õpinguteks H.Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis
  • Lauri Kadalipp    Õpinguteks H.Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis
  • Elisa Kolk              Muusikaõpingute jätkamiseks
  • Saimi Ester Kortelainen Õpinguteks H.Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis ja enesetäiendamine rahvusvahelisel viiuldajate, tšellistide ja pianistide meistrikursusel Šveitsis
  • Saamel Sonn      Õpinguteks H.Elleri nim. Tartu Muusikakoolis ja osalemiseks Saksofonide Maailmakongressil SaxOpen 2015 Prantsusmaal
  • Matis Leima        Pärimuslikuks omaloominguks
  • Richard Luhtaru   Füüsika- ja keemiaalaseks enesetäiendamiseks ettevalmistumisel rahvusvahelisteks olümpiaadideks
  • Laura Viia             Moekollektsiooni loomiseks
  • Kalev Smidt         Õpinguteks Balti Filmi- ja Meediakoolis
  • Annika Allik         Enesetäiendamiseks günekoloogilise füsioteraapia valdkonnas Ühendkuningriikides
  • Martina Heimo  Treeningprotsessi parendamiseks ettevalmistumisel maailmamesitrivõistlusteks Ladina-Ameerika tantsudes
  • Rasmus Lang      Treeningprotsessi parendamiseks ettevalmistumisel maailmamesitrivõistlusteks Ladina-Ameerika tantsudes
  • Kregor Zirk          Õpingute jätkamiseks Inglismaal Plymouthi Kolledžis ujumise erialal
  • Diana Suumann    Kergejõustikutreeningute parendamiseks ja osalemiseks Suveuniversiaadil Lõuna-Koreas
  • Norman Ploom   Kergejõustiku treeningprotsessi parendamiseks
  • Hans Kristian Hausenberg    Kergejõustiku treeningprotsessi parendamiseks
  • Paula Pütsepp   Treeningprotsessi parendamiseks ja osalemiseks mäesuusavõistlustel;
  • Ruslan Eskov     Treeningprotsessi parendamiseks ja osalemiseks rahvusvahelistel vehklemisturniiridel
  • Emily Hõim        Treeningprotsessi parendamiseks ja osalemiseks juunioride maailmameistrivõistlustel vibuspordis USAs
  • Kaarel Hendrik Zernant Treeningprotsessi parendamiseks ja osalemiseks koolispordi MM-l orienteerumises Türgis

2015. aastal määrati stipendiumeid 10 000 eurot.

Teadusmaleva stipendiaadid 2015:

  • Eva-Maria Tõnson
  • Markus Rene Pae
  • Kelli Randmäe
  • Gregor Eesmaa
  • Carol Kuusk
  • Karl Reinkubjas

4200 Eurot teadusmaleva stipendiumid.

Koolinoorte Arengu Fond stipendiumid 2014 

  • Rasmus Perend osalemiseks rahvusvahelisel tšellistide konkursil Austrias Liezenis
  • Maria Mutso osalemiseks rahvusvahelisel tšellistide konkursil Austrias Liezenis
  • Erle Kont osalemiseks klarnetimängijana kammermuusika rahvusvahelises meistriklassis Itaalias Cremonas
  • Taavi Orro osalemiseks klarnetimängijana kammermuusika rahvusvahelises meistriklassis Itaalias Cremonas
  • Maimu Jõgeda rütmimuusika akordioni õpingutes kasutatava instrumendi parendamiseks
  • Külli Reinkubjas balletiõpinguteks ja osalemiseks rahvusvahelisel balletikonkursil Itaalias
  • Artur Erik Lindmaa osalemiseks Bruguera Tenniseakadeemia treeningutel Hispaanias
  • Marit Jukk sportlike võimete arendamiseks ettevalmistumisel juunioride MMks kergejõustikus
  • Tiit Matvejev sportlike võimete arendamiseks ja osalemiseks ujumisvõistlustel 
  • Ilona Aigro sportlike võimete arendamiseks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel rühmvõimlemises
  • Stina Lise Truu sportlike võimete arendamiseks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel murdmaasuusatamises
  • Jürgen Moor õpinguteks Balti Filmi- ja Meediakoolis
  • Karel Otstavel õpinguteks Balti Filmi- ja Meediakoolis
  • Carolyn Niitla õpinguteks Balti Filmi- ja Meediakoolis

2014. aastal määrati stipendiumeid 5750 eurot.

Koolinoorte Arengu Fond stipendiumid 2013

  •  Talis, Teivi ja Teisi Petersell, võistlustantsuga seotud kulude katteks
  • Gäro-Ly Arro kunstiõpingutega seotud kulude katteks
  • Iida Elise Murumets, balletiõpingutega seotud kulutuste katteks
  • Karel Vähi, rahvatantsujuhtide kooli õppeprogrammi läbimiseks
  • Han Hendrik, Miina Aleksandra ja  Ann Maria Piho, kahevõistluse, suusatamise ja muusikaga seotud õpingute kulude katteks
  • Paul Neitsov 12-keelse kitarri ostuks ja muusikaõpinguteks H.Elleri nim Tartu Muusikakoolis
  • Raul Rinker kümnevõistluse ja kettaheitega seotud kulutuste katteks
  • Maris Kontkar iluvõimlemisega seotud kulutuste katteks, rühmvõimlemises MM-ist ja MK etappidest osavõtuks
  • Gregor Randla akordioniõpingute ja koorilauluga seotud kulutuste katteks
  • Kregor Zirk ujumise treeninglaagrite, võistlus- ja treeningvarutuse ostuks
  • Hans Markus Danilas mäesuusatamisega seotud kulutuste katteks
  • Jürgen Dengo (pime üliõpilane) õpinguteks Tartu Ülikoolis eesti ja üldkeele, soome-ugri keeleteaduse erialal stipendium

2013. aastal määrati stipendiumeid  5500 eurot.

Koolinoorte Arengu Fond stipendiumid 2012

  • Arko Narits klaveriõpingute ja konkurssidega seotud kulude katteks stipendium
  • Milena Kaznatšejeva kunstiõpingutega seotud kulude katteks stipendium
  • Jürgen Dengo  õpinguteks Tartu Ülikoolis eesti ja soome-ugri keeleteaduse erialal stipendium
  • Tuulikki Sikka aerutamisalastest rahvusvahelistest võistlustest osavõtuks stipendium
  • Ilona Aigro iluvõimlemisega seotud kulude katteks stipendium

2012. aastal määrati stipendiumeid  2500 eurot.

Koolinoorte Arengu Fond stipendiumid 2011

  • Laura Danilas viiuliõpinguteks ja viiulipoogna ostmiseks
  • Anete Aubaum iluvõimlemisega seotud kulude katteks
  • Andres Rõõm orienteerumisega seotud kulude katteks
  • Külli Reinkubjas balletiõpingutega seotud kulude katteks

2011. aastal määrati stipendiumeid 2000 eurot.

 Koolinoorte Arengu Fond stipendiumid 2010

  • Mikael Bezljudov, viiuliõpinguteks
  • Kerstin Kullerkupp,  viiuliõpinguteks Tallinna Muusikakoolis ja Pariisi Konservatooriumis
  • Chris Kristjan, Kivaste võistlustants, võistlustest osavõtuks
  • Liisa-Lotta Veiken,  aerutamine, aeru ostmiseks
  • Liisa Lodi – ujumine, osavõtuks Euroopa juunioride EM-ist
  • Greete Jädal – pianist, konkurssideks osavõtuks
  • Mihkel Jalajas –  tõstesportlane, võistlustest osavõtuks

2010. aastal määrati stipendiumeid 29 000 krooni.

Koolinoorte Arengu Fond stipendiumid 2009

  • Erkki Lukk õpinguteks Manchesteri Ülikoolis erialal arvutiteadus ärijuhtimisega (BSc Computer Science with business management)
  • Eeva Lindal viiulipoogna ostmiseks ja õpinguteks pärimusmuusika erialal Viljandi Kultuuriakadeemias
  • Hans Kristjan Muhel  osavõtuks maastiku vibulaskmise EM-ist Walesis (hetkel Euroopa- ja maailmameister noorteklassis)
  • Anett Kulbin  osavõtuks Londoni Muusikakooli laulu eriala suvekursustest

2009. aastal määrati stipendiumeid 20 000 krooni.

Koolinoorte Arengu Fondi stipendiumid 2008

  • Annely-Maria Liivas treeninguteks võimlemisklubis „Janika” ja tantsuklubis „Stiil;
  • Kerstin Kullerkupp  osalemiseks keelpillimängijate suvekursustel Prantsusmaal;
  • Sabine Preiman sporditreeningute kulude katteks (sulgpall);
  • Roman Voyshnis majandusraskuste vähendamiseks andekale õppurile õpinguteks Tartu Kunstikoolis

2008. aastal määrati stipendiumeid 20 000 krooni.

Koolinoorte Arengu Fondi stipendiumid 2007

  • Reeli Rutens osavõtuks rahvusvahelistest iluvõimlemisvõistlustest
  • Kristel Kübar jalgratta treening- ja võistluskulude katteks
  • Liisa Lodi rahvusvahelisest ujumislaagrist osavõtuks
  • Alar Lodi rahvusvahelisest ujumislaagrist osavõtuks
  • Karel Tammjärv suusatamise treeningtöö tulemuslikkuse kindlustamiseks
  • Artur Liiv seitsme- ja 10-võistluse treening- ja võistluskulude katteks
  • Reesika Adojaan kergejõustiku treening- ja võistluskulude katteks
  • Erika Kirpu ja Julia Beljajeva vehklemise treening- ja võistluskulude katteks kumbki
  • Henri Soom õppimis- ja sporditegevuse toetuseks
  • Vahur Teppan õppimis- ja sporditegevuse toetuseks
  • Helen Valk isiknäituse (maalid) korraldamiseks
  • Kärt Anton toetus viiuli ostmise kulude katteks
  • Artur Käpp võistlustantsuga seotud kulude katteks
  • Sigrid Vanker muusikaõpingutega seotud kulude katteks
  • Meelis Kalev isiknäituse (fotograafia) korraldamiseks

2007. aastal määrati stipendiumeid 27 000 krooni.

11. veebruaril 2006 jagati Tartu Ülikooli aulas esmakordselt välja Koolinoorte Arengu Fondi stipendiumid:

  • Heleliis Hõim
  • Kaarel Grünberg
  • Aigar Kukk
  • Martin Jõgi
  • Markus Jõgi
  • Kaur Valk
  • Fredi Kaasik
  • Laur Tooming

2006. aastal määrati stipendiumeid 12 000 krooni.