Noorte arengu fond

Eesti ei ole rikas maavarast, Eesti on rikas peavarast!

Tartu Hansa Rotary klubi kutsub üles toetama andekaid noori, et ka tulevikus võiks meie maa keel laulutuules taevani tõusta, et meie hümn kõlaks ka edaspidi olümpiavõidu puhul, et meie teadus edeneks ja et me saaksime ka homme rahuliku südamega oma kodus elada. Homme aitavad need noored, keda meie aitame täna, leida ja toetada omakorda uusi andekaid noori. Sageli napib materiaalseid vahendeid, et tegeleda süvitsi oma huvialadega, areneda oma valdkonnas ja avardada oma silmiringi.

Et  toetada andekaid noori, on Tartu Hansa Rotary Klubi loonud Noorte Arengu Fondi.

Kui hoolid Eesti tulevikust ja Sul on võimalus, siis panusta noorte arengusse!

Toetussumma saab kanda:

Tartu Hansa Rotary Klubi MTÜ
Swedbank IBAN EE932200221025455833
märgusõna “NAF” all.

MTÜ Tartu Hansa Rotary klubi on kantud Vabariigi Valitsuse poolt kinnitatud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja. Juriidilisest isikust annetajaga saame sõlmida annetuslepingu ettevõtte raamatupidamise jaoks.

Noored võivad taotleda stipendiumit oma huvialadega tegelemiseks (teadus, muusika, teater, kunst, sport jne.). Toetust võib taotleda näiteks õpilasvahetusteks, õppe- ja kontsertreisidel, spordivõistlustel, olümpiaadidel, näitustel, kursustel ja koolitustel osalemiseks, muusikariistade, heli-, audiotehnika, spetsiaalrõivastuse ja spordivahendite soetamiseks ning sõidupiletite eest tasumiseks.