Rotary piirkonna konverents Tallinnas 15.04.2023 läks hästi korda

Rotary piirkonna 1420  konverents “Imagine 2023” toimus seekord Tallinnas 15. aprillil.
Tartu Hansa Rotary klubi esindasid president Tiia, abikuberner Aune ja tulevane president Tiina.
Konverentsi kava oli äärmiselt huvitav ja mitmekesine: kuulasime ettekandeid teemal “Maailm täna”-Marko Mihkelsonilt, Johanna-Maria Lehtmelt, Marina Kaljurandilt ja Kaspar Kaarlepalt.  Teine teema oli  “Rotary täna-Imagine Rotary”, kus esinesid Lena J.Mjerskaug, Marina Pilv, Martti Sjölund ja Lotta Ruokanen ning konverentsi lõpetas” Rotary homme” esinejad Karlis Bankovics, Karen Kaarlep, Gretta Oltjer-Timberg ning päeva suurüllatajana ka meie president Alar Karis.
Päev jätkus jalutuskäiguga Kanuti aia parki, kus asetati  mälestustahvel Paul Harrise poolt 19.augustil 1932 a. istutatud tamme juurde.
Õhtu lõpetas meeleolukas Gala õhtusöök ” Eesti maitsed” Radisson Collection Hotellis.
Täname kuberner Urmas Kaarleppa ja päeva juhti rotariaan Gunnar Toomemetsa hariva ja hästi läbiviidud konverentsi eest!
Tiia Teppan
THRK president 2022/2023