Eva-Susanna ja Elise-Johanna lõpuaktusel

eva_elise_mhg_lopuaktus_2016Eva-Susanna ja Elise-Johanna MHG lõpuaktusel koos klassijuhatajaga Riina Murulaid.

Kõike paremat teile ja suured tänud teie klubile, et aitasite meil nendel imelistel kolmel aastal teoks saada!
Suur aitäh!
Elise-Johanna

See algas 2013. aastal peale kolme Tartu Rotary klubi ühiskoosolekut, kus üheks arutelu teemaks oli oma Eestimaa maanoorte õppimisvõimalustest peale põhikooli lõpetamist linnade gümnaasiumites peale. Rotariaanid tegutsevad selle nimel, et muuta maailm paremaks paigaks. Vahel on selleks vaja teha väga vähe. Nii otsustati hakata toetama Puurmannist pärit kaksikuid Elise-Johanna ja Eva-Susanna, kes tegid sisseastumiseksamid Tartu Miina Härma Gümnaasiumisse. Tüdrukud on pärit paljulapselisest toredast perest.

Alates 1.09.2013 õppisid Eva-Susanna ja Elise-Johanna Reedi Miina Härma gümnaasiumi 10.klassis.

21.06.2016 lõpetasid Eva-Susanna kuldmedaliga ja Elise-Johanna hõbemedaliga Miina Härma gümnaasiumi.

Eva-Susanna ja Elise-Johanna õpinguid toetasid Tartu Rotary ja Tartu Hansa Rotary klubid, Jaak Nigul Tarmeko KV OÜ, Kadri Linamägi ja Aune Harujõe.

Ülle Koppel, mentor