Heategevuslik kontsert Puuluup 15.01.2022 kell 19 Eesti Rahva Muuseumis

Tartu Hansa Rotary klubi heategevuslik kontsert PUULUUP
15.01.2022 kell 19.00 silla-alal, A-sissepääs.
Tartu Hansa Rotary klubi kutsub heategevuslikule kontserdile, et toetada Eesti noori andeid. Tartu Hansa Rotary fond “Tiivasirutus” toetab erinevate valdkondade andekaid noori. Eesti on kosmoseriik ja meie fond teeb koostööd TÜ Tartu Observatooriumi teadusmalevaga, toetades andekaid noori, kes teevad Eestit suuremaks. Lausa nii suureks, et olla kohal kosmoseteaduses.
2022. aasta heategevuskontserdi tulust makstakse noortele tulevastele kosmoseteadlastele teadusmalevas osalemise stipendiumi.
Puuluup aga tutvustab end nii:
Neozombiepostfolk duo Puuluup kutsub teid luuperiga paneeritud elektrohiiukannelde maailma, kus keerlevad poognad, katkevad jõhvid ning Ramo ja Marko vaatlevad vaevu vaoshoitud kirega oma surnuist ärganud rahvapille. Ansambli repertuaar kõneleb kaloririkastest Vormsi pulmatoitudest, platoonilisest armastusest kaasaegsete elektritootmisviiside vastu, loomadest ja muust päevakajalisest ning ajatust. Eestikeelsete laulude kõrval otsib Puuluubi lüürika väljendusvõimalusi ka rohkem ja vähem tundmatute keelkondade vahel ekseldes. Kontserdile sobib kaasa võtta lapsed, ema ning naabrionu, ehkki vahel võib minna pisut lärmakaks. See ei ole lihtsalt mingi kontsert, see on heategevuskontsert.
Koosseis:
Ramo Teder (Pastacas) – hiiu kannel, laul, elektroonika
Marko Veisson – hiiu kannel, laul, elektroonika
www.puuluup.ee
Piletid müügil ka toimumise päeval ERMi kassas.
Avatud restoran Pööripäeva baar.
Uksed avatatud 1 tund enne kontserdi algust. Palume tulla varem ning saabumisel valmis panna Covid-19 tõend koos isikut tõendava dokumendi ja kontserdi pääsmega.
Palume Teid turvalisuse eesmärgil kanda maski kogu ürituse jooksul.