Ansambli Puuluup heategevuslik kontsert 1.05.2021 kell 19 ERMis

Tartu Hansa Rotary klubi heategevuslik kontsert

PUULUUP

1.mail 2021 kell 19.00 silla-alal, A-sissepääs.

Tartu Hansa Rotary  klubi kutsub heategevuslikule kontserdile, et toetada Eesti noori andeid nii teaduses, spordis kui kultuurivaldkonnas. Tartu Hansa Rotary on üks Eestis tegutsevast  20st Rotary klubist.

Puuluup aga tutvustab end nii:

Neozombiepostfolk duo Puuluup kutsub teid luuperiga paneeritud elektrohiiukannelde maailma, kus keerlevad poognad, katkevad jõhvid ning Ramo ja Marko vaatlevad vaevu vaoshoitud kirega oma surnuist ärganud rahvapille. Ansambli repertuaar kõneleb kaloririkastest Vormsi pulmatoitudest, platoonilisest armastusest kaasaegsete elektritootmisviiside vastu, loomadest ja muust päevakajalisest ning ajatust. Eestikeelsete laulude kõrval otsib Puuluubi lüürika väljendusvõimalusi ka rohkem ja vähem tundmatute keelkondade vahel ekseldes. Kontserdile sobib kaasa võtta lapsed, ema ning naabrionu, ehkki vahel võib minna pisut lärmakaks. See ei ole lihtsalt mingi kontsert, see on heategevuskontsert.

Koosseis:

Ramo Teder (Pastacas) – hiiu kannel, laul, elektroonika